Депутат підозрюється у сприянні розкраданню ₴1,5 млн. допомоги малозабезпеченим сім’ям

За процесуального керівництва прокуратури Одеської області повідомлено про підозру депутату однієї із сільрад Біляївського району у службовому підробленні та пособництві в привласненні понад 1,5 млн грн бюджетних коштів, що призначалися як допомога малозабезпеченим сім’ям (ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191 КК України).

За даними слідства, спеціаліст з соціального захисту населення, яка була обрана депутатом сільської ради, зловживаючи службовим становищем, з січня 2016 по жовтень 2018 року фальсифікувала офіційні документи, що сприяло розкраданню понад 1,5 млн грн бюджетних коштів, призначених на виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Слід зазначити, що депутат діяла в інтересах організованої групи, обвинувальний акт стосовно яких у квітні 2020 року скеровано до суду за підозрою у привласненні понад 7 млн грн державної соціальної допомоги населенню у Біляївському районі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Одеської області

Читайте также: