На одержанні хабара викрито посадовця Державного гемологічного центру України (фото)

У п’ятницю, 24 липня, за процесуального керівництва прокуратури Київської області заступника директора Державного гемологічного центру України викрито на одержанні неправомірної вигоди ( ч. 3 ст. 368 КК України).

За даним слідства, посадовець, використовуючи своє службове становище, вимагав та отримав від суб’єкта господарювання неправомірну вигоду в сумі 3 000 доларів США за надання виписки з реєстру Державного гемологічного центру України про реєстрацію власних і торгівельних назв дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного і декоративного каміння з родовищ України.

Його затримано в порядку ст. 208 КПК України прокурорами спільно з СУ ГУНП в Київській області та ДСР НП України після одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 1 500 доларів США.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, затриманому готується повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Київської області

 

Читайте также: