На Тячівщині затвердили обвинувальні акти шахрайкам, які привласнили земельні ділянки

Прокурором Тячівської місцевої прокуратури затверджено і скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох жінок, які незаконно привласнили 0.6 га земель у смт Буштино. Вартість земель складає понад 650 тис грн.

Обидві жінки – мешканки Буштина, провернули ідентичні оборудки аби незаконно привласнити землю.

Як встановили правоохоронці, задля незаконного отримання ділянок підозрювані надали державному реєстратору підроблені рішення Буштинської сільської ради.

Одна з них таким чином отримала 0,2 га землі ринковою  вартістю близько 200 тис грн. Дії мешканки смт Буштино кваліфіковані за ч.4 ст.358, ч.2 ст.190 КК України.

Підозрювана в іншому кримінальному провадженні привласнила вже 0,4 га землі для ведення особистого селянського господарства. Згідно з висновком експерта, вартість цієї ділянки становить 467 тис грн. Дії підозрюваної кваліфіковані за ч.ч.1, 4 ст.358, ч.3 ст.190 КК України.

Крім того, у рамках вказаних проваджень місцевою прокуратурою заявлено дві позовні заяви в інтересах Буштинської селищної ради та Головного Управління Держгеокадастру в Закарпатській області про витребування спірних земель з чужого незаконного володіння, скасування реєстрації права приватної власності та повернення земельних ділянок у комунальну та державну власність. Наразі, обидві позовні заяви перебувають на розгляді в суді, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області. // zakarpattya.net.ua

Читайте также: