Поплічника терористів на Донеччині засуджено до 3 років позбавлення волі

За чіткої та принципової правової позиції публічного обвинувачення, яке підтримував у суді Дружківський відділ Краматорської місцевої прокуратури, суд визнав винним та засудив до реальної міри покарання чоловіка, який, будучи у 2014 році неповнолітнім, співпрацював з терористичною організацією «ДНР».

У ході судового процесу встановлено, що 5 травня 2014 року, коли місто Дружківка було окуповано бойовиками, 17-річний місцевий мешканець добровільно вступив до незаконного збройного формування, у складі якого ніс «службу» на одному з блокпостів терористів. До його обов’язків входило регулювання дорожнього руху та незаконна перевірка документів водіїв та багажу автомобільного транспорту.

Зазначені дії неповнолітнього кваліфіковано за ч. 2 ст. 260 КК України як участь у не передбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях.

Після виходу з лав терористів він продовжив злочинну діяльність та тричі потрапляв на лаву підсудних, а саме: у березні 2017 року був засуджений за грабіж, у листопаді того ж року – за ухилення від відбування призначеного покарання у виді громадських робіт, а у листопаді 2018 року — за крадіжку, покарання за яку, а це — обмеження волі строком 1 рік та 1 місяць, зловмисником до теперішнього часу не відбуте.

Враховуючи вищезазначене, суд дійшов висновку про обґрунтованість доводів прокуратури щодо винесення обвинуваченому остаточного вироку з реальним позбавленням волі, а отже найближчі 3 роки свого життя він проведе за ґратами.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Читайте также: