Поплічника терористів, який готував теракт в Сєвєродонецьку, відправили… лікуватися

Прокуратурою Луганської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно мешканця м. Сєвєродонецьк  за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 1 ст. 258 (готування до терористичного акту, який міг створити небезпеку для життя чи здоров’я людини або заподіяти значну майнову шкоду чи інші тяжкі наслідки), ч. 1 ст. 263 (придбання та носіння вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) КК України.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року співробітниками Служби безпеки України на стадії підготовки викрито протиправну діяльність  чоловіка, який за грошову винагороду передавав інформацію про місця розміщення адміністративних будівель (прокуратури та поліції) у м. Сєвєродонецьк, місця дислокації підрозділів, які беруть участь у проведенні АТО, їх кількісний склад, озброєння, умови охорони та у подальшому мав закласти поряд з одним із вказаних об’єктів вибуховий пристрій.

Під час обшуків правоохоронцями вилучено пакет із вибуховим пристроєм – двома тротиловими шашками та електродетонатором.

Під час судового розгляду згідно з висновком судово-психіатричної експертизи встановлено, що обвинувачений на даний час виявляє ознаки хворобливого розладу психічної діяльності у вигляді гострого психотичного розладу, не може усвідомлювати свої дії (бездіяльність) та керувати ними, у зв’язку з чим на підставі статей 503, 513 КПК України до нього застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги. Після виходу із зазначеного хворобливого стану обвинувачений буде направлений у розпорядження судово-слідчих органів.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Читайте также: