Продавав доступ до закодованих телеканалів – судитимуть жителя Хмельниччини

Прокурорами Окружної прокуратури міста Хмельницького до суду направлено обвинувальний акт стосовно жителя Хмельниччини за фактом несанкціонованого збуту інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в автоматизованих системах (ч. 2 ст. 361-2 КК України).

За даними слідства, приватний підприємець, який займався ремонтом та продажем комп’ютерної техніки, незаконно поширював на платній основі контент українських телеканалів, зокрема компаній «1+1 Інтернет» та «СТАРЛАЙТ ДІДЖИТАЛ».

Він облаштував у приміщенні сервісного центру підпільний «ретрансляційний центр» зі спеціальним програмним забезпеченням. Пропонував своїм клієнтам за щомісячну плату встановлення на медіапрогравачі програм, які дозволяли перегляд закодованих українських каналів.

Ні ліцензії для надання таких послуг, ні угод із власниками контенту чоловік не мав.

Своїми діями він завдав медіагрупам шкоди на суму понад 700 тис грн.

Під час обшуків виявлено та вилучено комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності і програмне забезпечення, яке декодувало телеканали при їх ретрансляції.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими Хмельницького районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області за оперативного супроводу співробітників відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області ДК НПУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

You may also like...