Рецидивіст за мобільник наніс знайомому 11 ударів кулаками на ногами по тілу та один удар цеглою по голові

У Павлограді за скоєння ряду злочинів, серед яких умисне вбивство, колишній в’язень знову опинився на лаві підсудних

Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 34-річного громадянина за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 та ч.2 ст.186 КК України (умисне вбивство, розбій, грабіж).

Встановлено, що вказаний громадянин, маючи 5 судимостей, після звільнення з місць позбавлення волі умовно-достроково, на шлях виправлення не став та продовжив скоювати злочини.

У грудні 2018 року під час розпиття зі знайомим алкогольних напоїв чоловік побачив у останнього мобільний телефон та, маючи на меті заволодіння чужим майном, наніс йому не менше 11 ударів кулаками на ногами по тілу та один удар цеглою по голові, спричинивши несумісні з життям тілесні ушкодження. Заволодівши мобільним телефоном потерпілого вартістю понад 560 грн, підсудний з місця злочину зник.

Крім того, у січні 2019 року чоловік, будучи у стані алкогольного сп’яніння, зайшов до продуктового магазину у місті Павлограді та відкрито заволодів декількома пляшками пива, одну з яких розпив у самому магазині.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

Читайте также: