У Києві «грошові реформатори» пограбували пенсіонерку

Подія сталася у Дніпровському районі столиці: зловмисники назвалися працівниками соціальної служби і запропонували переписати номери купюр. Коли жінка дістала заощадження, невідомі вихопили їх і втекли.

До Дніпровського управління поліції із повідомлення про пограбування звернулася 91-річна пенсіонерка . Невідомі під виглядом «грошової реформи» заволоділи її заощадженнями і втекли.

Скарга на протиправні дії працівників поліції

Як розповіла потерпіла, напередодні їй зателефонувала невідома з повідомленням про «грошову реформу» та необхідність переписати номери купюр, які є у жінки. Згодом до неї завітали дві спритниці, які назвалися працівниками соціальної служби, аби переписувати гроші.

Пенсіонерка винесла гроші – і зловмисниці почали діяти: одна із них вдарила потерпілу в обличчя, а інша забрала гроші. Після цього вони разом вибігли із квартири.

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  попередньою правовою кваліфікацією — грабіж.

Правоохоронці звертаються до киян із закликом бути обережними, не довіряти і не відчиняти двері незнайомим, які під різними приводами намагаються потрапити до помешкань. Особливо уважними слід бути людям, у яких батьки поважного віку: розкажіть їм, які види шахрайств існують, та застережіть від протиправних дій зловмисників. Зокрема повідомте, що грошова реформа в державі не проводиться, що не можна надавати пін-коди до банківських карток або передавати документи, що засвідчують особу, чи документи на право власності на ті чи інші об’єкти. А у разі виникнення будь-якої підозрілої ситуації – негайно телефонуйте у поліцію за номером 102.

Відділ комунікації поліції Києва

Читайте также: