У Вінниці оголошено про підозру членам стійкого злочинного угруповання, які вимагали кошти у підприємця

Слідчі-детективи ГУНП у Вінницькій області за оперативного супроводу працівників УСР у Вінницькій області та силової підтримки бійців КОРДу викрили та задокументували злочинну діяльність організованої злочинної групи з трьох осіб. Шляхом систематичних погроз розправою зловмисники примусили мешканця одного з районів області придбати частину нерухомого майна за значно завищеною ціною. Крім того, вони вимагали у потерпілого 1 000 доларів США. За місцем їхнього проживання проведені обшуки.

Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні здійснює Вінницька обласна прокуратура.

За словами  начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, троє зловмисників належать до кримінальних кіл Вінниччини. Слідством встановлено, що члени угруповання залякували мешканця одного з районів області, погрожуючи розправитись з ним та членами його сім’ї. У подальшому під тиском зловмисників потерпілий змушений був  придбати частину торговельного комплексу, де він мав частку власності, за значно завищеною ціною, а також передав вимагачам грошові кошти у сумі 1 000 доларів США.

Злочинні дії членів угруповання задокументували слідчі-детективи ГУНП у Вінницькій області спільно з працівниками УСР за силової підтримки бійців КОРДу.  Підозрювані — мешканці м. Вінниці, віком 32, 34 та 38 років.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями проживання зловмисників та у їхніх автомобілях. У результаті слідчих дій вилучені грошові кошти, документи, мобільні телефони.

Трьом фігурантам кримінального провадження  оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Такий злочин карається ув’язненням терміном до  семи років.

Відділ комунікації поліції Вінницької області

Читайте также: