В Одесі викрили групу підозрюваних у викраденні людини, вимаганні та розбої (відео)

Через борг у 400 гривень потерпілий опинився у реанімації. Усі четверо зловмисників – двоє чоловіків та дві жінки — затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Злочинний план визрів у правопорушників під час спільного застілля. Одна з жінок згадала, що знайома винна їй 400 гривень, і тоді компанія вирішила «допомогти» своїй подрузі повернути гроші і самим трохи«підзаробити».

Увечері на одній з вулиць Суворовського району зловмисники зустріли одеситку-боржницю ї її 25-річного чоловіка. Щоб відволікти жінку, приятелька пішла з нею в магазин, а її спільники схопили чоловіка, побили та, заштовхавши в автомобіль, поїхали додому до подружжя шукати гроші. Коли господиня повернулася додому, в квартирі був безлад, а непрохані гості, не знайшовши коштів, висунули умову – знайти і віддати їм більше чотирьох тисяч доларів. А щоб слова були більш переконливими, — забрали ноутбук та побитого чоловіка і пішли геть, наостанок пригрозивши, щоб жінка не зверталася у поліцію, бо пошкодує.

Залякана одеситка вагалася і лише наступного дня про те, що сталося, повідомила до Суворовського відділу поліції.

Протягом декількох годин працівники карного розшуку знайшли зв’язаного потерпілого  в центрі Одеси – у підвалі, що належить одній із підозрюваних. Як згодом діагностували лікарі, наслідком тривалого побиття чоловіка стали розрив селезінки та внутрішня кровотеча, які невідомо чим би закінчилися, якби не оперативність та професіоналізм правоохоронців. Бо, зі слів медичних працівників, відлік часу йшов на години…

Зараз потерпілий знаходиться в реанімації.

За фактами незаконного позбавлення волі, вимагання та розбою поліцією розпочаті кримінальні провадження за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч.2 ст. 146, ч.2 ст. 189  , ч.4 ст. 187. Слідчі дії тривають.

Суворовський відділ поліції м. Одесі

Читайте также: