Військовослужбовця затримали на хабарі у 3 тис. доларів

14.03.2019 військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України затримано помічника командира з матеріально-технічного забезпечення однієї з військових частин, дислокованої на Черкащині.

Затримання офіцера відбулося за оперативного супроводу Управління захисту економіки ДЗЕ Національної поліції України у Черкаській області слідчими Білоцерківського відділу поліції ГУ НП в Київській області.

Установлено, що вказаний майор ЗСУ вимагав та отримав хабар в розмірі 3 тис доларів США в інтересах посадових осіб Квартирно-експлуатаційного відділу м. Біла Церква. За вказану суму він пообіцяв забезпечити погодження та передачу в оренду на користь одного з приватних підприємств військового майна, а саме – будівлі у одному з військових містечок Уманського гарнізону.

Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27, та ч. 3 ст. 368 КК України та клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Вирішується питання щодо відсторонення його від займаної посади.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Читайте также: