Викрито махінаторів, які викрали з рахунків львівського підприємства майже 6 000 000 грн.

Було встановлено, що двоє уродженців Кривого Рогу, спільно із невідомою на цей час особою, з лютого до травня цього року розробили та втілили у життя злочинний план із викрадення близько 6 млн грн.

Про це повідомила керівник прокуратури Львівщини Ірина Діденко.

Махінатори видали себе за авторизованого користувача банківського рахунку львівського ТзОВ та несанкціоновано перерахували на рахунок очолюваного одним із зловмисників ФОПу, 5 888 000 грн.

Вдалось це зробити, у тому числі, шляхом обману представників мобільного оператора, які видали їм дублікат сім-карти, що прив’язана до рахунку підприємства.

Зараховані на рахунок фігуранта кошти вони зі спільником перерахували на 18 нововідкритих рахунків у різних банках та через банкомати отримали їх «на руки».

На цей час зібрали необхідні докази для підписання вказаним особам про підозру. Одного фігуранта затримано в Кривому Розі, іншого – у Києві.

Їх дії кваліфікуємо за ч.5 ст.27, ч.5 ст.185 (крадіжка) та ч.5 ст.27, ч.2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) КК України.

За вчинене їм загрожує від 7 до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Водночас, встановлюєтья причетність інших осіб до скоєного.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним міри запобіжних заходів. // Діло

Читайте также: