Викрито схему розкрадання державних коштів у поліції Вінниччини

Колишній посадовець автотранспортного відділення центру забезпечення поліції Вінниччини привласнив кошти, які призначалися для ремонту службових автомобілів. Зловмисник завдав державі шкоди на понад мільйон гривень. Йому вже оголошено про підозру.

У 2019 оперативники Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ отримали інформацію про причетність начальника відділення центру забезпечення ГУНП у Вінницькій області до протиправних дій.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

Встановлено, що 50-річний чоловік привласнював кошти, які виділялися для ремонту службових авто.

За матеріалами внутрішньої безпеки поліції слідчі Територіального управління Державного бюро розслідування, розташованого у місті Хмельницькому, під процесуальним керівництвом прокуратури внесли відомості до ЄРДР за ч.3 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Перевірка фінансової службової документації показала, що дії фігуранта завдали державі збитків на понад мільйон гривень.

Колишньому посадовцю вже оголошено про підозру за ч.3, ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України. За свої дії зловмисник може потрапити за ґрати на строк від 7 до 12 років.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

Читайте также: