За ₴8-12 тисяч зловмисники «допомагали» водіям скласти іспити в сервісних центрах МВС

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито двох чоловіків, які за гроші, використовуючи свої знайомства, сприяли у здачі практичних іспитів на право керування транспортними засобами. Їм повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Так, один з підозрюваних, 38-річний киянин, маючи звʼязки у територіальних сервісних центрах МВС столиці, за 12 тисяч гривень пропонував допомогти у безперешкодній здачі практичного іспиту для отримання водійського посвідчення.

Для цього майбутньому водієві спершу необхідно було самостійно успішно скласти теоретичний іспит та надати аванс у розмірі 6 тисяч гривень.

Інший підозрюваний – правоохоронець, користуючись набутими знайомствами з працівниками територіального сервісного центру ГСЦ МВС у місті Києві (філія ГСЦ МВС), допомагав скласти практичні іспити для отримання водійських посвідчень та відкриття нових категорій на право керування транспортними засобами.

Задокументовано отримання ним 8 тис. гривень за вплив на працівників сервісного центру ГСЦ МВС у місті Києві.

Київська міська прокуратура

You may also like...