Baykar створить центр підготовки та завод з виробництва БПЛА в Україні за свій кошт

Наразі турецька компанія вже придбала в Україні землю під цей інвестиційний проект

Турецька компанія Baykar Defence побудує в Україні центр з тестування, навчання та технічного обслуговування Bayraktar TB2 та підприємство з дослідження, модернізації та виробництва безпілотників.

ЗСУ вже мають на озброєнні 12 БПЛА Bayraktar TB2 і планують придбати ще

ЗСУ вже мають на озброєнні 12 БПЛА Bayraktar TB2 і планують придбати ще

Про сучасний стан та реалізацію цих проектів під час проведення міжнародної виставки SAHA розповів в інтерв’ю Defense Express генеральний директор компанії Baykar Халук Байрактар.

За його словами, у новому сервісному центрі, який планують побудувати найближчим часом, українські військові будуть проходити підготовку та проводити обслуговування безпілотників Bayraktar TB2 Збройних сил України.

“Роботи по створенню цього центру тривають в напрямі підписання контракту. Після чого ми дуже швидко побудуємо цей центр”, – зазначив Халук Байрактар.

Іншим паралельним проектом є будівництво в Україні заводу з будівництва безпілотників Bayraktar на якому буде здійснювати дослідження, удосконалення та виробництво безпілотних платформ.

“Цей план також реалізується зараз – він на порядку денному й ми рухаємося вперед”, – відзначив очільник Baykar.

Виробництво сучасних БПЛА від Baykar Defence це високотехнологічний процес

Виробництво сучасних БПЛА від Baykar Defence це високотехнологічний процес

За його словами, обидва ці проекти фінансуються виключно турецькою стороною і є інвестиційними. При цьому вже вдалося визначитися з земельною ділянкою для подальшого будівництва в Україні.

“Реалізація і центру, і підприємства буде повністю забезпечена за рахунок компанії Baykar. І це буде 100% інвестиція. Землю під цей проєкт ми вже придбали й рухаємося далі”, – наголосив Халук Байрактар.

Нагадаємо, про проект майбутнього будівництва в Україні заводу з виготовлення турецьких безпілотників вперше стало відомо в середині минулого року. Відповідний Меморандум між Міністерством оборони України та Директоратом оборонної промисловості Туреччини й Рамкова військова угода між Кабміном України та Урядом Турецької Республіки були підписані наприкінці 2020 року. // Defense Express

You may also like...