Зеленський таємно ветував закон про ТСК, який дозволяє почати імпічмент — політолог

Президент України ветував закон про слідчі комісії, який дозволяє почати процедуру імпічменту, але поки приховує це, оскільки побоюється, що Верховна Рада зможе без проблем подолати вето.

Про це з посиланням на свої джерела повідомив відомий політолог, ведучий «Прямого» Тарас Березовець у своєму Telegram-каналі.

«За моїми даними, Зеленський вже заветував закон про ТСК за порадою Богдана. Але публічно оголошувати про це не хоче. В Офісі президента побоюються, що через передвиборчий хайп і відповідальність Зеленського за провал з ПАРЄ депутати легко подолають вето. Ситуація в будь-якому випадку буде загострюватися для Зеленського, тому що «пропетлять» у цій ситуації не вийде», — написав він.

Він також нагадав, що 27 червня був останнім днем, коли президент Зеленський міг підписати закон «Про Тимчасові слідчі комісії и Тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України».

«Суть в тому, що цей закон прописує процедуру імпічменту президента. Ухвалення цього закону було одним з ключових передвиборних обіцянок Зеленського», — додав Березовець.

Нагадаємо, вчора, вчора, 1 липня, спікер українського парламенту Андрій Парубій звернувся до Зеленському з проханням невідкладно підписати закон про ТСК.

Нагадаємо,6 червня  Верховна Рада ухвалила закон №1098 «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України». У документі є розділ, який визначає процедуру імпічменту президента. // Прямий

Читайте также: