Плавчиня Анна Стеценко здобула третє “золото” для України на Паралімпіаді-2020

Україна здобула третю золоту медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Нагороду на дистанції 400 метрів вільним стилем здобула плавчиня Анна Стеценко (клас – S13).

Стеценко підходила до змагань у якості головної претендентки на паралімпійське золото. У кваліфікації вона показала найкращий час – 4:31.51 хвилини.

Україна здобула третє "золото" Паралімпіади-2020: його виграла плавчиня Стеценко

Reuters

Головною претенденткою Стеценко на цій дистанції була італійка Карлотта Джиллі – бронзова призерка чемпіонату світу на цій дистанції.

Стеценко розпочала виступ у фіналі четвертою, але поступово почала підійматися уперед. Джиллі, натомість, лідирувала тривалий час, але згодом почала втрачати сили.

Українка випередила Джиллі та почала нарощувати перевагу. І не відпустила “золото” – Стеценко – паралімпійська чемпіонка Токіо-2020.

Плавання. 400 метрів, вільний стиль. Клас – S13

1. Анна Стеценко (Україна) – 4:23.92 хвилини
  2. Карлотта Джиллі (Італія) – 4:26.14 хв
  3. Катя Дедекінд (Австралія) – 4:35.87 хв

Медаль Стеценко стала 20-ю для України на Паралімпійських Іграх у Токіо. І третьою золотою – до неї нагороди найвищого гатунку вигравали плавчиня Єлизавета Мерешко та пауерліфтерка Мар’яна Шевчук. // Суспільне