Путін відкинув усі пропозиції США про припинення війни в Україні, – Блінкен

Держсекретар США наголосив, що українці не сприймуть жодного “маріонеткового режиму”, який Путін спробує нав’язати замість законного уряду.

Президент Росії Володимир Путін відкинув усі пропозиції США про деескалацію конфлікту в Україні та, навпаки, активізував свою військову кампанію.

​Путін відкинув усі пропозиції США про припинення війни в Україні, - Блінкен

Фото: EPA/UPG

Про це заявив у середу держсекретар Ентоні Блінкен, передає “Голос Америки”.

“Ми прагнули надати президенту Путіну можливі варіанти деескалації. Він єдиний, хто може вирішити, використати їх чи ні. Досі щоразу, коли з’являлася можливість зробити саме це, він натискав на педаль газу, продовжуючи той жахливий шлях, яким він йшов”, – сказав Блінкен, виступаючи на спільній пресконференції з главою британського МЗС Ліз Трасс.

“Зараз він має чіткий план жорстокого поводження з Україною, але з якою метою він це робить?” – питає Блінкен.

Він зазначив, що українці вже продемонстрували, що не сприймуть жодного “маріонеткового режиму”, який Путін може спробувати нав’язати замість законного українського уряду.

“Якщо він спробує нав’язати такий маріонетковий режим, залишивши російські війська в Україні, то це буде довга, кривава та затяжна бійня”, – наголосив держсекретар США.

Раніше високопосадовці Міністерства оборони США дійшли висновку, що вторгнення Росії в Україну спрямоване на те, щоб “обезголовити” український уряд. // LB.ua

You may also like...