В СБУ прокоментували заяву ФСБ про затримання «українських шпигунів»

«Подібні заяви варто розглядати виключно через призму гібридної війни».

У Службі безпеки України прокоментували заяву російської ФСБ про затримання трьох українців, двоє з яких нібито збирали інформацію про стратегічні об’єкти, а третій — готував теракт.

В СБУ прокоментували заяву ФСБ про затримання українських "шпіонів"

Фото: pravda.com.ua

Про це LB.ua розповів речник СБУ Артем Дехтяренко.

«Подібні заяви ФСБ РФ варто розглядати виключно через призму гібридної війни, в якій інформаційна пропаганда та розповсюдження фейків мають визначну роль», — зазначив він.

У СБУ наголосили, що одне з головних завдань – протидія розвідувально-підривній діяльності іноземних спецслужб саме на території України. І лише за 9 місяців цього року було викрито близько 50 таких агентів, двох із них – «на гарячому», під час спроби вчинення диверсійно-терористичних актів.

Зокрема, у листопаді СБУ здійснила безпрецедентне викриття кадрових співробітників ФСБ, які здійснили понад 5 тис. кібератак на державні органи нашої країни.

«Було поіменно встановлено офіцерів ФСБ РФ і перехоплено їхні розмови. Очевидно, що це велика репутаційна втрата для ФСБ, яка вкотре прагне дискредитувати українську спецслужбу фейками», — пояснили в пресцентрі спецслужби. // LB.ua

Читайте также: