Среди задержанных под Минском террорист Прилепин признал своих боевиков. Многие из них – в базе «Миротворца»

Среди задержанных под Минском российских боевиков есть участники батальона российского писателя Захара Прилепина, принимавшего участие участие в войне против Украины на стороне террористической группировки «ДНР».

Об этом заявил сам Прилепин российскому сайту URA.RU.
Задержание
Ранее стало известно, что 32 наемника, которых сегодня ночью задержали сотрудники правоохранительных органов Беларуси под Минском, оказались членами российской частной военной компании Вагнера.
Боевики ЧВК Вагнера неоднократно были замечены как участники боевых действий в составе оккупационных войск на Донбассе. // УНИАН
***
Серед затриманих в Білорусі бойовиків ПВК «Вагнер» є бойовики з «ДНР» та «беркутівці»
Імена більшості з 33 затриманих у Білорусі бойовиків ПВК «Вагнер» є в українській базі «Миротворець» як учасників війни на Донбасі.
Серед затриманих в Білорусі бойовиків ПВК "Вагнер" є бойовики з "ДНР" та "беркутівці"

Денис Харитонов. Фото: «Наша Ніва»

Зокрема, росіяни Сергій Щербаков, Олександр Руденко, Денис Харитонов, Андрій Токаренко та інші воювали проти України, пише «Наша Ніва».

Крім того, під Мінськом затримали уродженців Донецької і Луганської областей Олега Дригу, Максима Кошмана, Геннадія Фетісова, Олександра Шубіна. Усі вони воювали в складі незаконних збройних формувань «ДНР». Фетісов, крім того, є колишнім бійцем «Беркуту». Він — командир взводу «Оплот» у «ДНР».

Спочатку в Білорусі повідомили про затримання понад 30 іноземних громадян. Згодом стало відомо, що всі вони є бойовиками «Вагнера», які прибули з Росії «для дестабілізації ситуації під час виборчої кампанії».

Також зазначалося, що всього відомо про відправлення 200 бойовиків.

Група з 32 людей оселилася в санаторії під Мінськом. На чоловіків у формі мілітарі, які оглядали територію неподалік закладу, звернули увагу інші відпочивальники.

Вони повідомили адміністрації санаторію, що чоловіки поводяться дивно як для російських туристів — не вживають алкоголь, не беруть участь в розвагах, тримаються відокремлено. // LB.ua

Читайте также: