ЮРІЙ КАРМАЗИН: «ЯКЩО В МЕНЕ «ОТМОРОЖЕННАЯ РОЖА», ТО БОГ ПІСКУНУ СУДДЯ!»

Юрій Кармазин прокоментував розшифровки розмов Піскуна та Пінчука. Виявляється, «отмороженной рожей Кармазина» Святослав Михайлович лякав не лише Пінчука, але й «бізнес-оточення Віктора Ющенка».Нагадаємо, що в оприлюдненій нібито розмові майбутнього-колишнього генпрокурора і екс-президентського зятя, яка відбувалася незадовго до грудневого поновлення на посаді Святослава Піскуна, з вуст нібито Святослава Михайловича злетів такий пасаж:

– Витя, я общался с теми ребятами, которые сегодня не против, чтобы я стал – из команды Виктора Андреевича. Я тебе скажу, что они ставят такие задачи перед Генеральной прокуратурой и перед Верховным судом, что я уже думаю, может мне оно и не надо? Понимаешь? о чем я говорю? Но я думаю, что эти задачи будет четко исполнять господин Кармазин с отмороженной рожей. И будет каждый день по телевизору рассказывать что он делает в этом направлении и кто враги государства.

І-Репортер попрохав самого депутата Юрія Кармазина прокоментувати висловлювання нібито генерального прокурора України. Юрій Анатолійович, почувши цитату з розмови, анітрохи не здивувався:

– Ну, якщо в мене «отмороженная рожа», то Бог йому суддя. Лає – отже, поважає чи боїться. А що стосується погроз приходом Кармазина, то для мене це не новина. Піскун тоді в грудні залякував усіх моїм приходом у крісло Генпрокурора, хоч я на нього й не претендував. Просто у Святослава Михайловича є певний «комплекс боязні Кармазина», оскільки було зрозуміло, що я б усе робив як завжди – по закону. І Піскун у ті часи вів переговори з бізнес-групами, близькими вже до нинішнього президента, і всіх лякав: «От прийде Кармазин, усе буде по закону, воно вам треба?».

– А якими саме бізнес-групами? Порошенка, Червоненка, Жванії?

– Прізвищ я називати не буду – їх краще хай назве «Компромат.Ру». Звідки в мене ця інформація? Мені про ці переговори повідомляли представники тих самих бізнес-груп. Піскун розумів, що я в минулому прокурор, маю ім‘я в юриспруденції – як в Україні, так і за кордоном. І він знав, яких зусиль доклала Партія захисників Вітчизни для повалення минулого режиму, і скількох зусиль було б докладено, аби закріпити досягнення революції.

– А як Ви оцінюєте нинішню діяльність самого Піскуна на посаді? Він, на Вашу думку, діє не за законом?

– Почнемо з того, що Святослав Піскун узагалі є нелегітимним Генеральним прокурором. Існує рішення Конституційного суду про те, що звичайний місцевий (районний) суд не може розглядати такі питання, як повернення на посаду посадової особи такого рангу. А отже, всі призначення, здійснені Піскуном, усі кримінальні справи, порушені ним, є нелегітимними, і це можна довести в суді. Фактично в Україні створено юридичний Чорнобиль, який колись може рвонути.

– А самі дії Піскуна? Гучні справи – Гонгадзе, Колєснікова?

– Зараз усе, чим фактично займається Піскун – це згладжування ситуацій і конфліктів. Він тягне час, зумисне робить купу помилок у кожній справі. Справу Гонгадзе вже доведено до абсурду. Справа Колєснікова – це взагалі нонсенс: навіть за радянських часів не було такого, щоб у справі, заснованій лише на одному епізоді, слідчо-оперативна група налічувала 22-23 працівника! Це можна порівняти хіба що з «бавовняними справами» в Узбекистані. Неодноразово було брутально порушено право Колєснікова на захист. Узагалі, можливо, Колєсніков у своєму житті й вчинив багато інших злочинів, але ж справа «Білого лебедя» кілька років тому детально описувалася в газетах на перших шпальтах. Батько-Пенчук, будучи головою правління, призначив свого сина директором, а після того в акціонерів почали масово забирати акції. Фактично, ці «потерпілі» самі зробили потерпілими сотні людей!

Пінчук і Луценко зараз сіли в калюжу і в ній сидять, заодно підставляючи й свого Президента. У мене таке враження, що правоохоронні органи нині припускаються свідомих помилок, працюючи проти Віктора Ющенка. Скажімо, хіба важко було провести по «Криворіжсталі» нормальне засідання Господарського суду? Ні, там чомусь навмисно зробили півсотні помилок. Таким чином можна виграти час, поки на беззаконня зреагує світове співтовариство. А його реакцію на собі відчує саме український президент, від якого відвернеться цивілізований світ.

Юрко Космина Інтернет РЕПОРТЕР

You may also like...