НА ЖУРНАЛІСТА ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ «ВЕРСІЇ» ГАЛИНУ МОІСЄЄВУ ВЧИНЕНО НАПАД

25 грудня близько 22.00 на журналіста інтернет-видання «Версії» Галину МОІСЄЄВУ було вчинено напад. Про це вона повідомила в інтерв»ю УНІАН.

За словами Г.МОІСЄЄВОЇ, вона поверталась з роботи, і вже майже біля будинку її наздогнали двоє невідомих, які спочатку назвали її по імені, а потім, застосувавши силу, одягли наручники і намагались затягнути до салону машини, «схожої на «Ауді». Журналістку врятував міліціонер, що випадково проходив неподалік.

Г.МОІСЄЄВА зазначила, що не зверталась до правоохоронних органів з кількох причин: «по-перше, у мене немає достатньої доказової бази — ні свідків, ні диктофонного запису з погрозами; по-друге, я переживаю за своїх близьких людей, особливо за маму».

Вона повідомила, що зараз керівництво «Версій» застосовує «власні кроки з захисту своїх співробітників» і, скоріш за все, їй виділять охорону.

Водночас Г.МОІСЄЄВА не пов»язує напад на себе виключно з одним матеріалом чи однією темою, яку вона розробляє. Хоча, за її словами, деякі матеріали «зачіпають певні бізнесові кола».

У Г.МОІСЄЄВОЇ «є підозри», що, вірогідно, когось зачепила її інформація і хтось захотів «уточнити» або джерела, або замовника написаних матеріалів. «Однак ніхто навмисно не «зливав» мені інформацію, всі журналістські розслідування я проводила особисто», наголосила вона.

Також Г.МОІСЄЄВА у «приватному порядку» порадилась з цього питання зі слідчими, і вони висловили думку, що напад планувався з метою або дізнатись від нею інформацію, або залякати.

УНІАН.

Читайте также: