НЕ СУДОМ, ТАК ГОЛОДУВАННЯМ!

Нещодавно «УК» анонсувала безпрецедентний процес, у якому в якості відповідача мусив виступити прокурор Івано-Франківщини – за приниження честі, гідності та ділово репутації депутата облради. Перше засідання мало відбутися 4 березня. Ми з нетерпінням чекали розвитку подій. Але сюжет розгортається за непердбачуваним сценарієм. Відповідач проігнорував суд, а позивач не знайшов іншої можливості відстояти свою честь, як оголосити безстрокове голодування.

Щойно до поштової скриньки “УК” надійшов лист депутата Івано-Франківської облради Михайла Данилюка. В ньому він каже, що замітка, розміщена на нашому сайті щодо позову Данилюка до прокурора області Юрія Юрченка стала великою моральною підтримкою для депутата та його сім”ї. Що тут відповісти: приємно чути!

Ясна річ, нас цікавив перебіг першого судового засідання за позовом депутата до прокурора, яке маловідбутися 4 березня. Заради об”єктивності звернемося до стороннього джерела. Це є газета „Галичина” за 06 березня 2003року.

ДЕПУТАТ ВИМАГАЄ САТИСФАКЦІЇ У ПРОКУРОРА

Косівський екс-підприємець та депутат обласної ради Михайло Данилюк звернувся з позовом до Івано-Франківського місцевого суду. В цьому позові він вимагає стягнути з прокурора області Юрія Юрченка на свою користь 100тис. гривень за те, що той начебто публічно принизив його честь, гідність та ділову репутацію.

Проте вердикту по цій резонансній справі, в якій чи не вперше за всю історію вітчизняного судочинства відповідачем мав стати головний законник краю, винесено так і не було. Причиною стала неявка пана Юрченка до суду. Зате позивачу панові Данилюку одразу ж після того, як суддя відклала розгляд цієї справи, довелося пройти в супроводі трьох кремезних хлопців на розмову в прокуратуру області.

Роман Гладиш

Ці події спонукали депутата Данилюка вдатися до екстремального вчинку – він оголосив голодування. Ми публікуємо заяву Михайла Данилюка на ім”я керівництва держави та представників дипломатичних місій, в якій він покладає відповідальність за свою подальшу долю на діючу владу.

Президенту України Л.Кучмі

Верховній Раді

Кабінету Міністрів

Дипломатичним місіям в Україні

Засобам масової інформації

Голові обласної ради

Голові ОДА

ЗАЯВА

Я, Данилюк Михайло Іванович – депутат Івано-Франківської обласної ради ІІІ і ІV демократичних скликань, голова Спілки підприємців Косівщина, оголошую із сьогоднішнього дня (14 березня) політичне безстрокове голодування. На такий відчайдушний кроку мене примусила піти байдужа до бід людей українська влада. Уже впродовж п»яти останніх років найвищі владні інстанції держави не реагують на мої звернення про повне ігнорування законів місцевими органами влади і в першу чергу прокуратурою області та її керівником Ю.Юрченком.

За цей час прокуратура області за мою неприховану критику корумпованої української влади влаштувала неприкрите гоніння і цькування. Порушила проти мене чотири сфабриковані кримінальні справи і всі закрила за відсутністю складу злочину. Були сотні безпідставних перевірок і викликів. За це ніхто з правоохоронців не поніс ні найменшого покарання, натомість мене повністю розорили і знищили як підприємця, відібрали залишки і так хилого здоров»я та внесли постійний неспокій у сім»ю. Але знущання наді мною не припиняється. Щоб добити мене остаточно, як людину, депутата, який завжди принципово відстоював інтереси простих людей, правоохоронці цькують не тільки мене, але взялися і за членів сім»ї.

Терпіти таке беззаконня уже немає сил, тому я оголошую голодування, бо іншого способу достукатися до глухої української влади не бачу. Все, що станеться зі мною далі, залишаю на совісті влади і тільки влади. Сподіваюсь що моя смерть стане уроком владі, та просвітить шлях до конституційних правта свобод громадян незалежної України.

Михайло ДАНИЛЮК, Депутат обласної ради

You may also like...