Як більярдисти та масажисти хочуть екологічно небезпечний сміттєспалювальний завод побудувати

Віталій Коробко за грою в більярд

З осені в  провладних полтавських ЗМІ почалася масована піар-кампанія зі створення в очах населення позитивного образу проекту сміттєспалювального заводу, який  має намір побудувати така собі компанія «Еко-енерго плюс» . Дивовижно екологічно небезпечний та економічно невигідний проект подається мало не як остання соломинка, за яку регіон повинен учепитися, рятуючись від сміттєвої кризи та енергодефіциту.

Місцеві журналісти спробували зняти “локшину з вух” і розібратися в тому, чим же саме збираються “ощасливити” Лохвицький край, кому це вигідно, і чому це шкідливо.

Уважне вивчення відкритих джерел в Інтернеті дало змогу з′ясувати інформацію про людей, які причетні до «революційно нового», «такого, що не має аналогів у світі» сміттєспалювального заводу.

Альтернативи якому не бачить влада Лохвицького району Полтавської області. І якому не знайшлося місця де-інде, окрім Лохвиччини. На сьогодні вже   достеменно відомо, що тільки один з засновників та керівників «Еко-енерго плюс» має виключно теоретичне відношення до тем, пов′язаних зі сміттєпереробкою. 

Отже, кого голова Лохвицької РДА  Володимир Рязанов запросив презентувати майбутній сміттєпереробний завод у Вишневому? І для кого зараз всіма правдами і неправдами намагається протиснути руками районних депутатів виділення землі в оренду на 49 років?

Очікуючи наступного приїзду обіцяних експертів і спеціалістів «Еко-енерго плюс», варто оцінити рівень їх компетенцій. Що  і  зробили журналісти з місцевого видання “Наш Храм” в цьому матеріалі.

Коробко Валентин Миколайович – новий, з кінця 2018 року, директор ТОВ “Еко-енерго плюс”

Як мінімум станом на 17 лютого цього року, переглядав цю сторінку, де він сам вказує, що він – професійний масажист (скрін із забороненої в Україні російської мережі VK):

 

Підпис під одним p фото (04.2017р.): “НЕ ЗНАЕТЕ КАКОЙ ПОДАРОКПОДАРИТЬ на праздники???ЕСТЬ АКТУАЛЬНОЕ и ОРИГИНАЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ. ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ на МАССАЖНЫЕ УСЛУГИ!!! Наши МАСТЕРА ПОДАРЯТ Вам НЕЗАБЫВАЕМЫЕ ощущения и ОТЛИЧНОЕ НАСТРОЕНИЕ.

СПЕШИТЕ!!! Количество сертификатов Ограничено!!!

Для заказа сертификатов звоните 050-926-40-51, подписчикам группы https:// vk.com/professionalmassagepoltava скидка 20%!!!”

(Джерело: сторінка масажиста Валентина Коробко, а по сумісництву – директора мусороспалювального заводу ВКонтакте: https://vk.com/korobko_valentin?z=photo15699773_456239068%2Fphotos15699773)

Про те, що він займається професійним массажем, Коробко пише й у Фейсбуці (скрін сторінки зроблено сьогодні, 22 лютого 2019 року):

“Занимаюсь профессионально массажными услугами, вступайте в мою группу https://vk.com/club94035322, там есть прайс на услуги или пишите свои вопросы в личку или задавайте по телефону” (про коми ця людина не знає!).

(Джерело: https://www.facebook.com/valentin.korobko.5)

Cкріншот сторінки у Фейсбук:

Але телефон массажиста Коробка: 050-926-40-51 вказаний також як контактний телефон інвестора Еко-Енерго плюс:

Дзвоніть! Тільки спочатку визначіться, що вам потрібно саме в даний час масаж чи екологічно небезпечний сміттєпереробний завод.

Директор сміттєспалювального заводу – він же масажист із досвідом у вільний від роботи час:)

Окрім того, широкий профіль директора на цьому не закінчується. Валентин Коробко позиціонує себе ще й як «… блокчейн експерт, криптоінвестор із 2011 року, координатор та партнер компанії” з ізраїльським корінням «Kaplink» (ЄДРПОУ 41953343) і т. і. (Джерело: https://www.0532.ua/news/2154341/u-poltavi-vidkrili-kursi-blokcejnu-dla-pocatkivciv-pidpriemciv-ta-fahivciv-z-it-tehnologij.

Сайт компанії «Kaplink» – примітивний як для компанії, яка позиціонує себе як світоч блокчейну і гуру кріптовалютного інвестування. Це, скоріше, така собі “замануха” для простаків, що клюнули на комбінацію загальних, красивих фраз.

Про себе Валентин Коробко розповідає ще: «… співвласник декількох ІТ-компаній, учасник Blockchain Summit Kiev, учасник blockchain & bitcoin conference kiev, спікер івенту «Криптотусовка», консультант, аналітик та координатор проекту Decommex, розробник ІСО проекту immi-coin.io …”

А що насправді? Правда така:

– проект Decommex – розвалився і не існує;

– “розробник ІСО проекту immi-coin.io” (http://immi-coin.io/) – ха-ха, його хакнули):

Такий от “експерт з блокчейну”!..

Директор Валентин Коробко поціновує спорт:

Підпис під фото (04.2017): “Хорошая тренировка с @vitaliyshovkoplyas”. Ліворуч від Віталія Коробко – спортсмен і тренер Віталій Шовкопляс, Майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтінга (STREET WORKOUT, сторінка ВКонтакті: https://vk.com/id71322718).

Заняття проходять у полтавському клубі Totall Sport. Команда з якого по street workout і є справжньою “сім”єю” Віталія Коробко.

За третім, як зазначає Коробко, дипломом він ще й – бджоляр (про два попередніх чоловік не згадує, знайти їх нам не вдалось):

Такий ось експерт із сміттєпереробки. Наступного разу, коли з високих трибун Лохвицької РДА вас закликають не вірити активістам, а виключно експертам, поцікавтесь хоча б поверхнево, чи вам чергове не підсунуть експерта саме такого рівня.

На цьому можна було б і закінчувати, щоб зрозуміти, що занепокоєння громадян сумнівністю оборудки, що розгортається за участю «Еко-енерго плюс» мають більш, аніж важливі підстави. Але коротко про інших дієвих осіб компанії.

Один трьох співзасновників ТОВ “Еко-енерго плюс”, Гакієв Сулейман Галсаєвич. Власник 56% статутного капіталу, (внесок — 728 грн) та один з двох володарів “Патенту на корисну модель” №126280, яким закріплене авторське право на, начебто, “унікальну” технологію утилізації сміття. А насправді нічого, окрім як експериментального зразка, який демонструють на відео на сайті компанії, далі діло не пішло.

Про нього на просторах мережі відомо, що він станом на 2016 рік був не просто поціновувачем більярду, а саме “піраміди”. А грав і виступав за БК “Динарис”, м. Полтава(http://www.llb.su/node/2132114):

Сулейман Гакієв, Полтава, 2013 рік (джерело: https://ok.ru/profile/557050414774)

Офіційні джерела не містять інформації про те, що ця людина коли-небудь щось очолювала чи виступала інвестором в якомусь іншому підприємстві.

Одарюк Олексій Олексійович– один трьох співзасновників ТОВ “Еко-енерго плюс” (власник 36% статутного капітала, внесок — 442 грн).

Тренер з багаторічним стажем більярдного клубу “Динарис”, (м. Полтава), поціновувач “піраміди” і гравець:

(Джерело фото: Лига любителей бильярда)

Офіційні джерела не містять інформації про те, що ця людина коли-небудь щось очолювала чи виступала інвестором в якомусь іншому підприємстві.

ТОВ “Воркконсалт” (ЄДРПОУ 40756156м. Полтава) – один трьох співзасновників ТОВ “Еко-енерго плюс” (власник 10% статутного капітала, внесок — 130 грн). Засновник ТОВ “Воркконсалт” – громадянин Німеччини Ральф Бультшнідер із Лейпцига (Східна Німеччина, у радянські часи – ГДР).

Офіційні джерела не містять інформації про те, що ця людина коли-небудь щось очолювала чи виступала інвестором в якомусь іншому підприємстві, крім ТОВ “Воркконсалт” («Workconsult») (дивіться відео):

https://www.youtube.com/watch?v=M63kGk2fhWo) та з недавніх пір – ТОВ “Еко-енерго плюс”.

У Полтаві Ральф Бультшнідер з 2017 року відкрив курси з іноземних мов та “академію програмування”, для чого обладнав невеличке приміщення у центрі міста:

Але у 2018 році фіскальна перевірка виявила у компанії “Воркконсалт” несплату податків у великих розмірах – 283 222,50 грн. (більш ніж $ 10 000) (джерело: https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/73560166/).

Судова тяганина “Воркконсалт” з податківцями тривала майже 2018 рік і закінчилася постановою Харківського апеляційного адміністративно суду – на користь податкової (джерело: https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/77636156/).

Цікаво, що саме після цієї події, яка загнала “Воркконсалт” у скрутне фінансове становище (пріміщення курсів іноземних мов стали здавати в оренду для проведення різноманітних акцій іншіми компаніями) Ральф Бультшнідер згодився бути інвестором (чи “весільним генералом – про це згодом) у сумнівній компанії “Еко-енерго плюс” “організованих спортсменів”.

А тепер головне. Не будемо прогнозувати звідки прийде сама інвестиція в спочатку 150 заявлених мільйонів, а згодом в 280 млн. Невдячна справа. Залучення цієї компанії  більярдистів-массажистів у якості інвестора та ще й для будівництва потенційно небезпечного для життя лохвичан промислового об″єкту:

  • або повна професійна непридатність чиновника Володимира Рязанова, поки що голови Лохвицької РДА;
  • або можлива корупційна оборудка, вигодоотримувачі якої саме сьогодні «потерпають» від обшуків НАБУ у Полтаві,  а також вірогідних їх поплічників з Лохвицької РДА. Але на все приходить час розплати.

Автор:  Єлизавета Сачура; Наш Храм

You may also like...