Хто хоче купити жінці Tesla Model Y 2022 року за 10 тис гривень? Заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Валентин Серединський знає де

Валентин Серединський знає де

Заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області Валентин Серединський задекларував право користування автівкою дружини — Tesla Model Y 2022 року випуску, вартість якої 10 тисяч гривень.

Про це журналісти видання «Слідство.Інфо» дізналися з декларації правоохоронця.

Дружина заступника начальника відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області Валентина Серединського купила авто Tesla Model Y 2022 року випуску за 10 тисяч гривень.

Анна Серединська

Журналісти «Слідства.Інфо» зателефонували власниці авто — Анні Серединській. У розмові жінка сказала, що не знає про заповнення чоловіком декларацій та не розуміє, чому там вказана вартість 10 тисяч гривень. Справжню ціну автівки власниця не повідомила.

Журналісти також зателефонували Валентину Серединському, аби той пояснив за вартість авто.

Чоловік зазначив, що сума в 10 тисяч гривень за Tesla Model Y 2022 року вказана в договорі купівлі-продажу. На прохання журналіста поділитися контактами продавця, правоохоронець запропонував пошукати такі ціни на майданчику онлайн-оголошень для продажу автівок, додавши, що «хто шукає — той знаходить».

Серединський також каже, що запитання не до нього, а до оцінювача транспортного засобу.

Зазначимо, вартість Tesla Model Y 2022 року випуску на вторинному ринку стартує від 30 тисяч доларів.

You may also like...