“Боже, це мій страшний сон”. Нова агресивна біологічна пошесть ХХІ століття Європи вже в Україні

Довкола його появи ходять неймовірні чутки – від біологічної зброї часів «холодної війни» (тоді й колорадський жук вважався західною «зброєю» проти СРСР) до відповіді природи на агресивну «хімізацію» людиною довколишнього середовища.

Война против марас. Как президент Сальвадора построил в стране мегатюрьму и посадил полтора процента населения

Первого июня 2024 года сторонники Букеле слушали его речь под палящим солнцем с почти религиозным благоговением на лицах. 42-летний политик провозгласил победу над “раком” – организованной преступностью, которая фактически правила страной последние 30 лет.

Історії колишніх в’язнів, які пішли у лави ЗСУ для спротиву окупантам: “Коли я одягнув цю форму, в мене мурашки пішли по тілу”

“В мене була мотивація, те, що ми побачили при повномасштабному вторгненні. Що росіяни почали ракети запускати по цивільних об’єктах, по інфраструктурі, по будинках, по лікарнях”.

Структура палких прихильників Путіна могла отримати доступ до персональних даних українців

Влітку 2022 року, через пів року після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, державне підприємство «Документ» вперше відкрило офіс за кордоном – у Варшаві, в Польщі. Це дало можливість мільйонам українців, які покинули свої домівки через напад Росії, отримувати свої документи без приїзду додому.

Схемы обхода санкций режима Лукашеко по продаже удобрений и люксовых авто

Экспортировать подсанкционные удобрения предприятию «Беларуськалий» помогает европейская компания. Европейского в ней, правда, только регистрация — кипрская. Принадлежит компания уроженке Восточной Украины.

Як херсонського депутата від ОПЗЖ судили за роботу в окупаційній поліції: «Ви нікуди не сховаєтеся»

Сергій Остапенко був депутатом Корабельної райради міста Херсона від проросійської партії «Опозиційна платформа — за життя», працював державним реєстратором у відділі Херсонської міської ради. Під час окупації Херсона долучився до роботи в окупаційній поліції

Перевізниця з Чернігівщини, яку сатрапи Лукашенка звинуватили в шпигунстві, повернулася з білоруської тюрми. «У камері іноді були телевізор і підсадні»

До повномасштабного вторгнення Наталія заробляла на життя торгівлею. Возила до Білорусі з України хрін, гірчицю, спеції, звідти привозила до Чернігова продукти на продаж.