ВБИВСТВО ОЛЕКСАНДРОВА ТА ІНШІ. ВІСТІ З ГЕНПРОКУРАТУРИ

З Генпрокуратури України до “України кримінальної” долітають подробиці “Справи Олександрова”, про розкриття якої прозвітували прокурорські. Арештовані та затримані вже дев”ять чоловік – як по цьому так і по іншим вбивствам. За версією прокуратури слідство по справі Олександрова побіжно розкрило ще три вбивства та один замах на вбивство. Втім, щодо “розкрило” – це, мабуть, передчасні твердження. Подивимося, що на все це скаже суд. Отже, за версією ГПУ прокурорські слідчі спільно з оперативними працівниками СБ (!) вже розкрили вбивство ген директора телекомпанії “Тор” Ігоря Олександрова. А побічно в перебігу слідчо-оперативних заходів розкрито ще три вбивства на замовлення та один замах на вбивство. Ось перелік тих осіб, чиї родичі зможуть дізнатися про винуватців смерті їх близьких.

– замах на вбивство 1 серпня 1998 року в селищі Миколаївка міста Слов”нська Донецької області підприємця Бурякова. В результаті нападу тяжкі тілесні ушкодження були заподіяні його водієві Головчину.

– вбивство 22 вересня 1998 року в Краматорську Єрмакова.

– вбивство 15 березня 2000 ркоу в Слов”янську Собка.

Нині перелік затриманих та арештованих за підозрою у цих злочинах складає дев”ять осіб. За версію ГПУ замовником всіх злочинів є О.М. Рибак. Його брат Рибак Д.М. фігурує в матеріалах справи як організатор двох вбивств, в тому числі й журналіста Ігоря Олександрова. Прокуратура, як вже повідомлялося в пресі, звинувачує в безпосередньому виконанні вбивства Олександрова О.С.Онишко та Р.Т.Турсунова, обидва – 1981 року народження. Організатором цього злочину прокуратура вважає Д.М. Рибака, 1978 року народження. Останні дали слідству детальні показання про обставини споєння цього злочину, в тому числі – на очних ставках.

“УК”

You may also like...