“НАША УКРАИНА” ОБИДЕЛА МЕДВЕДЧУКА-МЛАДШЕГО

Фракция “Наша Украина” требует немедленной отставки председателя Государственной налоговой администрации в Львовской области Сергея Медведчука. В частности, «нашоукраинцы» обвиняют брата главы Администрации Президента в том, что он при относительно небольшой зарплате пользуется частными самолетами и дорогими автомобилями.

Текст публикуется на языке оригинала – украинском.

Про це йдеться в заяві фракції, оприлюдненій з парламентської трибуни членом “Нашої України” Олегом Тягнибоком. Як передає УНІАН, у заяві, зокрема, наводяться приклади порушень Львівської ДПА щодо стягнення податків, а також самого Медведчука-молодшого.

“Наша Україна” вимагає створити слідчу комісію Верховної Ради з включенням до неї депутатів Львівської облради для перевірки діяльності ДПА у Львівській області. О.Тягнибок підкреслив, що діяльність ДПА у Львівській області під керівництвом С.Медведчука підриває довіру до всієї Державної податкової адміністрації України.

Сергій Медведчук погодився прокоментувати дані звинувачення. В інтерв’ю UkrPost.biz керівник ДПА у Львівській області заявив, що метою цих звинувачень є його політичне знищення. С.Медведчук каже, що він є політичною особою, оскільки окрім того, що він очолює львівську ДПА, він є депутатом обласної ради. С.Медведчук виключає, що кінцевою мішенню звинувачень на його адресу є його брат голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук. “Їх мішенню є я і податкова служба Львівської області, – сказав С.Медведчук. – Тому що ми своєю роботою заважаємо їм порушувати закон. Кожен другий хто порушує податкове законодавство за всяку ціну хотів потрапити в блок “Наша Україна”.

Він повідомив, що в поле зору податкової міліції потрапили комерційні структури депутатів “Нашої України” Червонія, Олійника, Димінського. “Післязавтра на прес-конференції ми розкажемо про них і про інших. І про Віктора Андрійовича теж розкажем”, – сказав С.Медведчук. За його словами, кримінальні справи, порушені щодо комерційних структур перелічених депутатів є найкрупнішими з усіх, що веде податкова міліція і у них йдеться про мільйонні суми. “Я лише роблю свою роботу, і як бачимо, декому це не подобається.” – каже Медведчук-молодший.

Подібні заяви і звинувачення, які тривають ще з минулорічної передвиборчої кампанії і мають систематичний характер, за словами С.Медведчука заважають виконувати йому свої службові обов’язки і роботі львівської ДПА загалом. “Усе почалося в листопаді минулого року із заяв депутата Ярослава Кендзьора про “зрощення” обласної податкової з ЛОО СДПУ(о). Суд неодноразово доводив, що Кендзьор бреше і звинувачення у зловживаннях є невиправданими”, – сказав С.Медведчук.

Щодо звинувачень “Нашої України” у тому, що С.Медведчук користується приватними літаками та дорогими автомобілями він сказав: “Так, у мене є службовий автомобіль “Мерседес” і я цього не приховую. А щодо літака, то дійсно були випадки, коли я користувався літаком, який є у власності АТ “Динамо-Київ”. Цей літак мені надавався на моє особисте прохання моїм братом Віктором Медведчуком, який, як відомо, має безпосереднє відношення до цього АТ.”

На 17 жовтня запланована прес-конференція керівника львівської ДПА, на якій він збирається розповісти журналістам про кримінальні справи, порушені за фактами порушення податкового законодавстава фірмами, до яких причетні народні депутати від “Нашої України”.

Ігор Мартинів, UkrPost.biz

You may also like...