Власники «лівих» АГЗП після демонтажу комунальниками викуповують їх у «прокладок» за шалені гроші

Власники демонтованих київськими комунальниками нелегальних газових автозаправних пунктів (АГЗП) платять «прокладкам» за зберігання обладнання, щоб забрати його і встановити знову. Про це пише Катерина Шаповал у журналі «Новое время».

У Києві всі окремо розміщені АГЗП у вигляді цистерн є нелегальними. За неофіційними оцінками, щомісяця київські чиновники отримують від їхніх власників близько 9 млн грн. хабарів.
 
demontazh1
 
За словами президента Першої київської асоціації скрапленого газу Олександра Приступова, перевіряльники з КМДА демонтують ці модулі та везуть на штрафний майданчик, звідки власник може забрати майно, заплативши за зберігання.
 
demontazh2
 
«Приїжджає демонтажна бригада у складі співробітників КП «Благоустрій» [Департаменту міського благоустрою КМДА – «НВ»], решту «гвардії» складають емчеесники [працівники комунальної аварійно-рятувальної служби – «НВ»] і група «бойовиків» із 20-30 чоловік, – розповідає Приступов. – Вони примусово демонтують АГЗП, викачують газ і відвозять модуль».
 
Експерт говорить, що потім Київська служба порятунку виписує власнику два чеки: один на суму 30-40 тис грн. – на користь самої служби за демонтаж, а інший, значно більший – на користь комерційної компанії, якій рятувальники привезли модуль на зберігання.
 
За даними Приступова, модуль займає не більше трьох машино-місць. Тож, за розцінками «Київпарктранссервісу», зберігання має коштувати 2,5-5 тис грн. на тиждень. Натомість власникам виставляють рахунки на суму від 140 тис грн. на тиждень.
 
Депутату Київради від «Самопомічі» Вадиму Васильчуку в Департаменті міськблагоустрою сказали, що всі демонтовані модулі повернуто власникам. А от назвати виданню фірми, які зберігають обладнання, відмовилися через конфіденційність. Проте «Новое время» дізналося про одну з них: це ТОВ «Еко Газ Трейдинг» зі статутним капіталом 100 грн., створене п’ять місяців тому.
 
Від «Наших грошей»    
        
«Еко Газ Трейдинг» Володимира Поліщука зареєстрований по вул. Багговутівська, 17/21 у торговому центрі «Променада».
Київська служба порятунку повідомила виданню «НефтеРынок», що восени 2015 року відкачкою газу з демонтованих модулів займалося ТОВ «ЕМ Комплід», а їхнім зберіганням – «Україна Бізнес Груп».
 
Фірму «ЕМ Комплід» зі статутним капіталом 1 тис грн. записано на Вадима Руднєва.
 
«Україна Бізнес Груп» зі статутним капіталом 100 грн. належить Євгену Кондрашову, директором є Олександр Требісов. У серпні 2015 року КП «Київблагоустрій» замовило цій фірмі послуги демонтажу незаконно встановлених кіосків на 4,00 млн грн. Із кінця минулого року термін дії договору кілька разів продовжували.
 
Кондрашов також є засновником ТОВ «Київ-МАФ» і ТОВ «Метротрейд». Раніше йому належало ТОВ «Теккотрейд», яке було єдиним конкурентом «Україна Бізнес Груп» на згаданому тендері комунальників. Нині ж це підприємство переоформлене на Миколу Кондратьєва. // НАШІ ГРОШІ

You may also like...