На Вінниччині стався витік аміаку

У ДСНС запевняють, що ситуація контрольована, жертв та постраждалих немає.

У Вінницькій області рятувальники ліквідовують наслідки витоку аміаку із залізничної цистерни. За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, випаровування безводного аміаку сталося з-під горловини залізничної цистерни на одному з підприємств поблизу Немирова у понеділок уранці.

Фото: ДСНС

«29 листопада о 9:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в м. Немирів Вінницького району на вулиці Соборній відчувається різкий запах аміаку», – сказано в повідомленні обласного управління ДСНС.

До ліквідації наслідків надзвичайної події залучено 32 членів особового складу та 8 одиниць техніки. На місці події працює мобільно-оперативна група ГУ ДСНС.

«Одразу було вжито заходів для запобігання розповсюдження хмари. На місці надзвичайної події евакуйовано людей (з урахуванням можливого напрямку руху хмари), триває відкачування аміаку з цистерни. Продовжується здійснення осадження парів газу з використання розпилених водних струменів», – повідомляють у ДСНС.

Там запевняють, що ситуація контрольована. Жертв та постраждалих немає.

Працівники відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту встановлюють причину витоку. Очікується прибуття автоцистерни для перекачування аміаку. // LB.ua

Читайте также: