Прикарпатські поліцейські вмовили жінку не стрибати з мосту
Завдяки вчасно розпочатому діалогу трагедії вдалося запобігти.
27 червня, близько 22:00 на лінію 102 надійшло повідомлення, про те, що в смт. Заболотів, Снятинського району жінка знаходиться на мості через річку Прут в стані алкогольного сп’яніння та погрожує вчинити самогубство.
![Прикарпатські поліцейські вмовили жінку не стрибати з мосту](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/65704355_3094277407279545_5455150357648769024_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQmcD7IkUWYomEK8W2Ep8dHFT7u-z5wuYxwQdVq974_MnVoZDueTcY8Bs3uTt1KIGpM&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=a61d468652bfb764f304029df8077e98&oe=5DB3D669)
Працівники поліції негайно виїхали на місце події. Розсудливі і доречні слова переконали жінку відмовитися від своїх намірів. Що було причиною такого рішення – 32-річна місцева жителька так і не змогла пояснити правоохоронцям.
Працівники поліції доставили жінку до місця її проживання.
Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини
Tweet