Гендиректора столичного підприємства судитимуть за незаконний видобуток 570 тис. тонн піску з річки Дніпро

Київською місцевою прокуратурою № 3 скеровано до суду обвинувальний акт відносно генерального директора приватного підприємства за фактом незаконного видобутку піску та розтраті ввіреного майна у особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 239-2 та ч. 5 ст. 191 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, вказаний посадовець, незважаючи на відсутність у підприємства дозвільних документів, організував роботи з гідротехнічного намиву (видобутку) піску з річки Дніпро.

Так, упродовж 2018 року було незаконно видобуто понад 570 тисяч тонн піску, чим завдано збитків територіальній громаді м. Києва на суму близько 16, 5 мільйонів гривень.

Наразі обвинувальний акт відносно керівника підприємства скеровано до Голосіївського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: