Главою Гаазького суду стала японка, яка видала ордер на арешт Путіна

Новообрана очільниця Гаазького суду пообіцяла зміцнити діалог з державами, які ще не ратифікували Римський статут

Судді Міжнародного кримінального суду (МКС) на пленарному засіданні обрали главою Гаазького суду японську суддю Томоко Акане. Про це повідомляє пресслужба суду.

Новообрана глава Міжнародного кримінального суду заявила, що зробить усе необхідне на сприянні діалогу між органами суду, представниками захисту та потерпілих.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ Росії оголосило у федеральний розшук суддю Міжнародного кримінального суду Томоко Акане, яка видала ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна.

Згідно з карткою, російська поліція розшукує суддю за неназваною кримінальною статтею.

У березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт російського диктатора Володимира Путіна й уповноваженої з прав дитини в Росії Марії Львової-Бєлової. Через кілька днів російський Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти прокурора і трьох суддів МКС, які видали ордер.

До слова, Міжнародний кримінальний суд (МКС) видав ордери на арешт командувача дальньої авіації Росії Сергія Кобилаша і командувача Чорноморського флоту Віктора Соколова. // Главком

You may also like...