На Бориспільщині підлітки вирішили «пожартувати» про вбивство

На спецлінію «102» надійшло повідомлення, що в с. Гора Бориспільського району виявлено тіло чоловіка без ознак життя із ножовим пораненням, що нанесли йому невідомі. Більше не надавши жодної інформації, зв’язок обірвався, розповідають у поліції Київської області.

За вказаною адресою негайно прибули поліцейські. Однак там вони виявили чоловіка в новобудові, який здивувався приїзду поліції.

Зворотного зв’язку із заявником про вбивство не було. Поліцейським вдалося оперативним шляхом виявити його місце перебування.

На справжнє місце події прибув наряд поліції охорони та група реагування патрульної поліції – інформація про вбивство не підтвердилась.

Заявниками виявилися четверо неповнолітніх дітей, віком 12-14 років, які відпочивали на озері в с. Мала Олександрівка та вирішили у такий спосіб розважитися.

За такі недитячі витівки працівники поліції скали на їхніх батьків адміністративні протоколи за частинами 1, 3 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), які будуть направлені на розгляд до суду.

Правоохоронці зазначають, що упродовж 2020 року до поліції Київщини надійшло майже 4 тисячі заяв та повідомлень про злочини, які під час перевірки не знайшли свого об’єктивного підтвердження.

За такими фактами слідчі поліції відкрили 27 кримінальних проваджень за ст. 383 (Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України.

Також поліція притягнула 340 осіб до адміністративної відповідальності за ст. 183 КУПАП (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). // Погляд

Читайте также: