На Чернігівщині поліція затримала торгівця дівчатами

Відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, під процесуальним керівництвом прокуратури області припинив діяльність групи з транснаціональними зв’язками, яка протягом тривалого часу вербувала жінок для роботи в борделях країн ЄС.

Поліцейські відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Чернігівській області здійснювали супроводження кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми).

В рамках даного кримінального провадження правоохоронці здійснювали документування злочинного угруповання, до якого увійшли громадяни України та  країн ЄС.

Під час спроби переправляння до ЄС групи жінок іноземця затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Надалі буде вирішуватися питання щодо обрання запобіжного заходу всім учасникам групи.

Згідно із чинним законодавством зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

You may also like...