Привласнення президентом банку «Аркада» ₴50 млн. — у сприянні підозрюються власник та керівники підприємств

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру 3 особам у сприянні привласненню президентом АТ АКБ «АРКАДА» грошових коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика» (ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що між АТ АКБ «АРКАДА» та «підконтрольною» комерційною структурою укладено кредитний договір на 50 млн гривень, а в забезпечення виконання зобов’язань передано неіснуюче обладнання.

На изображении может находиться: небо и на улице

Таким чином президент АТ АКБ «АРКАДА», вступивши у змову з власником та керівниками комерційних підприємств, заволоділи вказаними коштами банку, перерахувавши їх на рахунки підконтрольних підприємств із подальшим виведенням через придбання «сміттєвих» цінних паперів.

Внаслідок неповернення кредитних коштів комерційною структурою та відсутністю заставного майна, АТ АКБ «АРКАДА» як Управителю фонду будівництва «Патріотика» та «ЕВРИКА» завдано збитків на суму 50 млн гривень.

Нараз вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Викриття злочину проводилося спільно із детективами СУ ГУНП у м. Києві при оперативному супроводженні УСР в місті Києві ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Київська міська прокуратура

Читайте также: