Реконструкція бази відпочинку «Метро» зі збитками на суму понад ₴300 тис. – судитимуть посадовицю КП «Київський метрополітен»

Подільська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно керівниці кошторисного відділу КП «Київський метрополітен» за обвинуваченням у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що між КП «Київський метрополітен» та підрядною організацією укладено низку договорів на виконання капітального ремонту блоків у котеджах бази відпочинку «Метро» в селі Літки, що на Київщині.

Надалі обвинувачена допустила безпідставне завищення цін при формуванні кошторису на ремонтно-будівельні роботи, де зазначалось, що роботи виконуються за специфічних ускладнених умов, в результаті чого збільшилась їх вартість.

Відповідно до висновку судової економічної експертизи, вказаними діями спричинено збитки для бюджету столиці в розмірі понад 300 тис. гривень.

Зазначимо, що раніше прокурорами було скеровано до суду обвинувальний акт відносно підрядника, що виконував будівельні роботи.

Київська міська прокуратура

You may also like...