СБУ проводить обшуки у храмах УПЦ МП у Житомирській області

Головна мета – виявлення та протидія підривній діяльності російських спецслужб.

Сьогодні Служба безпеки України разом з Національною поліцією та Нацгвардіює проводить безпекові заходи на трьох об’єктах УПЦ МП у Житомирській області.

Тривають обшуки у будівлях УПЦ МП в Україні / фото СБУ

Тривають обшуки у будівлях УПЦ МП в Україні / фото СБУ

Вони проводяться у Коростенському районі на території Чоповицького Афонської ікони Божої матері жіночого ставропігійного монастиря, Казанської ікони Божої матері чоловічого монастиря Овруцько-Коростенської єпархії та Скиту цього монастиря на честь преподобного Сілуана Афонського, йдеться на сторінці СБУ у Facebook.

Разом з представниками релігійних організацій вони оглядають території та приміщення. Шукають людей, які можуть бути причетними до протиправної діяльності, та предмети, заборонені до обігу.

Метою названо виявлення та протидія підривній діяльності російських спецслужб у релігійному середовищі України.

“Враховуючи повномасштабну військову агресію Російської Федерації проти України, дані заходи проводяться Службою безпеки у тому числі для унеможливлення використання афілійованих із центрами впливу в РФ релігійних громад в якості осередку “русского міра” та убезпечення населення від можливих провокацій і терористичних актів”, – йдеться у повідомленні.

У СБУ підкреслили, що діють в межах чинного законодавства та на виконання відповідного доручення Ради національної безпеки і оборони України. // УНІАН

You may also like...