СБУ викрила власного співробітника на переправленні цигарок з ОРДЛО

Служба безпеки України уточнює інформацію, яка була оприлюднена 30.01.2018 на сайті ДБР України щодо затримання офіцера СБУ, причетного до незаконного переправлення через лінію розмежування тютюнових виробів, виготовлених на тимчасово окупованих територіях.

Вказаний факт протиправної діяльності був викритий саме співробітниками управління внутрішньої безпеки СБУ, які під процесуальним керівництвом військової прокуратури здійснили розробку операції із затримання злочинців – працівника військової контррозвідки СБУ та його спільника — командира однієї з військових частин. Співробітники ДБР України були залучені до операції тільки на етапі її реалізації, відповідно до вимог діючого законодавства.

Правоохоронці затримали обох зловмисників у Сєверодонецьку в межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, під час отримання від посередника чотирьох тисяч доларів США за переправлення чергової партії контрафактної продукції.

Наразі підозрювані поміщені до Ізолятора тимчасового тримання Краматорського ВП ГУ НП у Донецькій області.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Закликаємо наших колег із ДБР України бути більш коректними під час повідомлення інформації про проведення спільних із СБУ операцій.

Служба безпеки України

Читайте также: