Співробітника хмельницької поліції викрили у «зливі» інформації

Один зі співробітників Кам’янець-Подільського районного управління поліції за грошову винагороду здійснював збут інформації з обмеженим доступом. Спільно з працівниками ДБР та прокуратури поліцейського затримали.

Оперативники Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки встановили, що один зі співробітників поліції Кам’янець-Подільського причетний до протиправних дій. 28-річний поліцейський сектору реагування патрульної поліції, маючи доступ до автоматизованих систем МВС України, займався несанкціонованим скачуванням, копіюванням та збутом службових відомостей за відповідну оплату замовників.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)

Задокументовано проведення оперативних закупок інформації з обмеженим доступом, в результаті яких поліцейський отримав на банківську картку 6,5 тисяч гривень.

Працівники внутрішньої безпеки НПУ та ТУ ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, під процесуальним керівництвом прокуратури області, затримали фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

За викритим фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.361-2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації) та ч.3 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Слідчі ДБР готують оголошення про підозру фігурантові. За нелегальні дії зі службовою інформацією поліцейському загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

You may also like...