Заступнику директора підприємства повідомлено про підозру за фактом загибелі 17-річного юнака

Київською місцевою прокуратурою № 7 повідомлено про підозру заступнику директора з виробництва, з вини якого на будівництві загинув неповнолітній хлопець.

Трагедія сталася 12 лютого 2018 року на будівельному майданчику у Подільському районі.

Заступник директора, порушуючи вимоги нормативних актів про охорону праці, залучив неповнолітнього до виконання робіт з оббивання бетону на палях у котловані. Під час цих робіт у котловані відбувся зсув бетонних блоків, які смертельно травмували юнака.

За результатами досудового розслідування (проведення обшуків, комплексу судових експертиз, допиту свідків та перевірок Держслужби України з питань праці) встановлено, що на будівництві не були створені безпечні умови праці, роботи виконувалися без проекту, не було перевірено надійність кріплення стінок виїмки та не розроблено заходів безпечного виконання сумісних робіт.

На сьогодні заступнику директора оголошено за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове слідство триває.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Читайте также: