«Звільнення» від армії за $7000: на Черкащині затримали організатора схеми

Правоохоронці заблокували протиправну схему переправлення чоловіків призовного віку до інших країн. Організатором незаконного «бізнесу» виявився 30-річний мешканець Кам’янки, який раніше займався адвокатською діяльністю.

Зловмисник, користуючись зв’язками в державних і комерційних організаціях, за 7000 доларів обіцяв допомогти оформити групу інвалідності. Так, він запевнив чоловіка, що вплине на членів медико-соціальної експертної комісії та лікарів територіальних закладів МОЗ для оформлення його матері другої групи інвалідності. Ця махінація дозволяла офіційно стати опікуном, уникаючи при цьому призову в армію.

Щоб відвести від себе підозри, за грошима зловмисник відправляв своїх знайомих. Оперативники ДВБ та слідчі черкаської поліції затримали ділка під час чергової оборудки.

Наразі на підставі зібраних доказів керівниця Черкаської обласної прокуратури оголосила фігуранту про підозру за ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. За це йому загрожує до 8 років тюрми.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України 

You may also like...