Командир “Азова” звернувся до світових лідерів (відео)

Він просить про зелений коридор з Маріуполя.

Командир полку “Азов“підполковник Денис Прокопенко записав відеозвернення до світових лідерів.

Мирні жителі ховаються в притулках / Скриншот

Мирні жителі ховаються в притулках / Скриншот

Воно опубліковане в Telegaram-каналі “Азова”.

“Прямо зараз в Маріуполі на заводі “Азовсталь” знаходяться сотні мирних жителів. Серед них – люди різного віку, жінки, діти, сім’ї захисників Маріуполя. Вони ховаються від “русского мира” в підвалах і бункерах. Вони знайшли свій єдиний доступний притулок поруч з українськими воїнами, які досі захищають місто від російських загарбників”, – сказав Прокопенко.

Командир “Азова” закликав лідерів усього світу організувати зелений коридор і евакуювати мирних жителів, поранених і тіла вбитих воїнів.

“Російські окупанти і колаборанти з “ЛНР/ДНР” знають, що тут мирні жителі. Вони скидають авіаційні протибункерні бомби, обстрілюють ракетами і всіма наявними артилерійськими засобами, в тому числі з кораблів. Драмтеатр, пологові будинки, школи, лікарні, дитячі садки були знищені тими, хто зараз пропонує їм безпеку і можливість евакуації. Ніхто не вірить окупантам”, – зазначив Прокопенко.

Також він опублікував відео, на якому можна побачити, як зараз живуть мирні жителі в притулках.

Раніше в поліції підтвердили, що в Маріуполі на “Азовсталі” ховаються сотні цивільних, в тому числі жінки і діти. // УНІАН

You may also like...