ПОЧЕТНЫЙ ИЗОБРЕТАТЕЛЬ НИКОЛАЙ АЗАРОВ

Исходя из действий, которые предпринимает организация, возглавляемая Николаем Яновичем Азаровым, руководителю ГНАУ впору присуждать звание почетного изобретателя. Что гармонично дополнит кавалерство главного налоговика Орденом “За заслуги” ІІІ и II ст., Орденом Святого Равноапостольного князя Владимира, и естественно, звания почетного работника налоговой службы. Награждение можно провести 14 октября в здании Шевченковского суда Киева, где ждут-не дождутся Азарова со товарищи.“В нашей стране есть две системы – правоохранительная и здравоохранительная. Встреча с любой из них одинаково опасна для здоровья!”

У найближчий понеділок, 14 жовтня, в Шеченківському суді м. Києва має відбутися чергова спроба розглянути позов інтернет-видання “обком.net” до ДПА про захист честі та гідності.


Нагадаю, що 19 лютого у редакцію ввірвалися за особистим наказом Піскуна – тоді начальника слідчого управління ДПАУ – співробітники ДПА, яки винесли комп’ютери, сервер, всі знайдені під час обшуку документи, а на працівників редакції вдягнули наручники й доставили в чергову частину податкової міліції Києва. Напад було викликано тим, що видання вмістило статтю Марка Болдирєва, у який автор засумнівався в достоїнствах Піскуна як офіцера і навів численні приклади його цинічної брехні. Через місяць, не маючи техніки, видання було змушено припинити свою роботу. Прес-служба ДПА повідомила, що напад стався випадково (адресою помилилися хлопці), але техніку повертати ніхто не буде, оскільки в одному з комп’ютерів начебто знайдено порно-кліп. Окрім того, податківці на своєму сайті оббрехали видання, яке, з їх слів, начебто не подає податкової звітності та займається незаконною конвертацією грошей. А 3 жовтня на зустрічі з Робером Менаром Азаров взагалі заявив, що “обком.net” – то фіктивне видання. Зауважу, що “обком.net” існує у формі юридичної особи – товариства з обмеженою відповідальністю, і є одним з небагатьох інтернет-видань, зареєстрованих як ЗМІ.


Ясна річ, що видання подало позов до ДПА про захист честі та гідності. Представниками видання в суді є журналісти Сергій Сухобок, Володимир Бойко і авдокат Андрій Федур. В минулі засідання представники ДПА не з”являлися, через що В.Бойко, тобто автор цих рядків, подав 03.09.02 клопотання про накладання на пана Азарова штрафу в розмірі 51 грн. відповідно до ст.172 ЦПК України за незабезпечення явки свого співробітника. Таким чином слухання 14.10.02 має відбутися за будь якої погоди незалежно від того, прибуде підлеглий Миколи Яновича чи ні. Справа буде розглядатися за наявними матеріалами. Ось і знайшли податківці вихід – Сергій Сухобок був учора терміново викликаний до Солом”янського райвідділу міліції, де він допитувався на предмет існування порно-кліпу. Але реальної загрози Сергій податківцям не становить, оскільки в суді справу самотужки вести не зможе – людина він надзвичайно талановита, але з правовими питаннями ніколи не стикався, доки не побував у наручниках.


Небезпека йде від Федура та мене. З Федуром обійшлися просто – Андрій Анатолійович був 12.10.02 викликаний у прокуратуру, о 13:00 затриманий і перепроваджений в Ізолятор тимчасового утримання на три доби, випустять його 15 жовтня.


Складніше зі мною – на моє затримання або арешт потрібна згода Президента. Її досі не має, але В.Медведчук дозволив вживати до мене заходів, не пов’язаних з ув’язненням за умови, якщо ці заходи вдасться спрямувати проти донецького губернатора та людей, близьких до футбольного клубу “Шахтар”. Микола Янович твердо пообіцяв Віктору Володимировичу, що йому вдасться роздмухати загальне обурення громадськості тим, що в Донецьку переслідують журналістів. Для цього терміново було поновлено закриту раніше відносно мене кримінальну справу попри те, що справа була порушена за відсутністю події злочину – мені півтора місяці тому податківці видали папірця про те, що акт податкової перевірки, на підставі якого порушувалася проти мене справа, є насправді брехнею, і самі податківці цей акт скасовують. Сьогодні, 12 жовтня, мені було вручено повістку про те, що 14 жовтня я маю своїм коштом приїхати в Луганськ до обласної ДПАУ, де мене хоче бачити слідчий. Я був попереджений, що якщо спробую прибути в Київ на суд проти Миколи Яновича, то мене відправлять за ґрати навіть попри відсутність президентського на це дозволу.

Володимир Бойко, “УК”

ПРЕСС-РЕЛИЗ

Адвокатской компании “Агеев, Бережной и партнеры”

Адвокатской компании “Федур”

12 октября 2002 г. 14:00

Сегодня, 12 октября 2002 г. около 13:00 прокуратура г. Киева задержала адвоката Андрея Федура.

Андрей Федур прибыл в прокуратуру по вызову, он был приглашен для “беседы” якобы по поводу его автомобиля, который был ранее изьят сотрудниками налоговой милиции. С ним в прокуратуру прибыл также юрист Адвокатской компании “Федур”, которого через некоторое время попросили удалиться из кабинета. После этого было сообщено, что адвокат Андрей Федур задержан.

По данным имеющимся в данный момент, он задержан по подозрению в совершении преступления по ст. 358 УК Украины (подделка документов).

Уже в данный момент совершенно очевидно, что задержание является незаконным.

Согласно Уголовного процессуального кодекса (УПК) Украины (ст. 106, 115): лицо может быть задержано только при наличии одного из таких оснований:

1) это лицо застигнуто при совершении преступления или непосредственно после его совершения.

2) когда очевидцы прямо указывают на данное лицо, что оно совершило преступление

3) когда на подозреваемом или его одежде, при нем или в его жилище будут выявлены следы преступления. При наличии иных данны, которые дают основание подозревать лицо в совершении преступления его можна задержать только в том случае, если:

4) это лицо пыталось бежать,

5) это лицо не имеет постоянного места жительства,

6) не установлена личность подозреваемого

Очевидно, что в данном случае ни одного из предусмотренных в законе оснований для задержания не было.

Как уже сообщалось ранее попытка задержать адвоката Андрея Федура предпринималась сотрудниками налоговой милиции в г. Луганске 28 августа 2002 г. Кроме того 29 августа 2002 г. на адвоката Федура сотрудниками налоговой милиции было совершено нападение, в ходе которого сотрудники налоговой милиции нанесли адвокату телесные повреждения.

You may also like...