Водій Червонія вже стріляє!

У випадку з водієм голови обласної держадміністрації Василя Червонія, який здійняв стрілянину біля придорожнього мотелю, нічого дивного немає. Сучасні «лакеї» сучасних «панів» поводяться так само, як їхні попередники, а буває, ще й гірше. Та й «пани» із «чесної влади» від старих нічим поки у кращий бік не відрізняються. Нічого дивного немає і в тому, що історію із Сергієм Бодяном, який пальнув у вікно мотелю і ледь не підстрелив ні в чому не винного гостя, наші чесні і прозорі правоохоронці будуть ретельно заминати, аби сказати невдовзі, що нічого там не було взагалі. Не вперше це буде і не востаннє. Дивує інше. Навіщо Червонію в автомобілі зброя? Хто загрожує йому і його водію? Життя доводить, що зброю з собою носить і охорону заводить той, хто занадто вже багато зробив людям добра і боїться тепер, що за це добро відповідно подякують. А тепер, власне, про водія з пістолетом.

У ніч на 13 січня у міліцію надійшло повідомлення про напад із застосуванням зброї на території комплексу обслуговування автотуристів «Кемпінг», що на виїзді з Рівного у бік Дубна. За нашою інформацією повідомлення надійшло у чергову частину Рівенського районного відділу внутрішніх справ від Олександра Купчинського, власника комплексу «Кемпінг». До місця пригоди негайно вирушили численні правоохоронці з різних підрозділів.

Чому одразу так багато? Навряд чи для того, щоб протистояти озброєному зловмиснику, рятуючи персонал і гостей мотелю. Оперативність міліції, а згодом і керівників інших установ була, скоріше за все, зумовлена тим, що у тому самому повідомленні про напад на «Кемпінг» називався автомобіль голови ОДА Василя Червонія , сріблястий позашляховик «Фольксваген-Таурег» з держномерами ВК 3733 АВ.

О пів на другу ночі до «Кемпінгу» в товаристві жінок приїхав Сергій Бодян, водій Червонія, і один з помічників «губернатора». Як все відбувалося далі, чи то ворота вчасно не відчинили, чи то номера для відпочинку не надали, невідомо. Але виник конфлікт і у вікно другого поверху над кафе-баром «К.А.С.» влетіла куля калібру 7,62 мм, випущена Сергієм Бодяном з мисливського карабіна. Потрапила вона прямісінько у кімнату, де в той час відпочивав приїжджий з Дніпропетровська. І хоч гість не постраждав, але переляку набрався чималого — вдосвіта поквапився залишити Рівне, без жодних претензій і заяв, не намагаючись з’ясувати, хто його мало не пристрелив. Відповідь на це запитання досі шукають рівенські правоохоронці. Шукають досить своєрідним способом.

Спершу все відбувалося чітко і згідно з законом. Як стало відомо з поінформованих джерел, прибувши на територію «Кемпінга», міліціонери насправді виявили там позашляховик Червонія і його водія, 35-річного Сергія Бодяна. При цьому з салону авто було вилучено пістолет для стрільби гумовими кулями, зареєстрований на Василя Червонія. А також ще один такий самий пістолет і карабін ОП-КО-44 калібру 7,62 мм, зареєстровані на Сергія Бодяна. Вилучили міліціонери й кулю, випущену з карабіна, та стріляну гільзу. Натомість затримувати Сергія вони не стали чи ж не змогли. До мотелю ніби приїхав голова Рівенського райсуду і забрав водія-снайпера з собою. А ще за годину-другу на місці пригоди взагалі нікого й нічого не залишилося — начебто нічого й не трапилося.

Після вихідних чи не першим поквапився спростувати озброєний напад на «Кемпінг» його власник Олександр Купчинський:

— Як все відбувалося — ніхто, окрім мене, не бачив, тому нічого і переповідати різні дурниці. Тим більше, нічого серйозного, власне, й не сталося, просто молодий хлопець хотів козирнути, вистрелив начебто вверх, але поцілив у вікно.

До речі, від тої кулі на території «Кемпінгу» не залишилося й сліду — віконний склопакет оперативно замінили, повісили нові фіранки і навіть стіну затерли-пофарбували. Не виключено, що так само не залишиться невдовзі й сліду і від матеріалів справи про стрілянину в «Кемпінгу». Принаймні вже сьогодні не можна сказати напевне, де ж вони і в кого саме. Керівники силових структур області про це відмовчуються, а коментарі їхніх підлеглих занадто лаконічні й суперечливі.

Петро Єзгор, начальник Рівенського РВ УМВСУ:

— Всі матеріали, які ми зібрали по цій справі, в мене одразу ж витребував прокурор Рівенського району Григорій Безлесюк, а в нього, в свою чергу, їх витребував прокурор області Леонід Ореховський.

Григорій Безлесюк, прокурор Рівенського району:

— Ніхто ті матеріали не забирав, вони в міліції і, як це передбачено, днів за десять, може, надійдуть до нас. Щодо самого інциденту, то його і не було як такого, точніше, не було конфлікту. Водій казав, що просто перезаряджав карабін і вистрелив випадково. Більше нікого з ним не було, точніше, була лише одна дівчина. Знову ж таки, якщо про інцидент, то звідки йому було взятися — не вірю, щоб водію Червонія відмовилися надати номер.

Від редакції: В ті часи, коли нинішній голова ОДА був простим нардепом, результатом подібної публікації був би негайний позов до суду., Який би встановив, що газета образила честь і гідність депутата і має спростувати написане і сплатити нардепу купу грошей. Можливо, нардеп повів би до редакції загін хуліганів, щоб побити вікна. Сьогодні часи не ті. Недарма «губернатор» їздить в машині зі зброєю.

Володимир Крушельницький, газета «Рівне вечірнє»

You may also like...