Київ посилює карантин до обмежень «червоної» зони

Їздити громадським транспортом зможуть тільки ті пасажири, які мають сертифікат чи свіжий негативний ПЛР-тест.

Київ посилює карантинні обмеження з 1 листопада і просить державну комісію ТЕБ та НС віднести місто до «червоної» зони. Про це на брифінгу повідомив міський голова Віталій Кличко.

Київ посилює карантин до обмежень "червоної" зони

Фото: kyivcity.gov.ua

Тільки з негативним ПЛР-тестом (дійсним 72 години) або сертифікатом про вакцинацію можна:

  • відвідувати заклади харчування
  • готелі
  • спортзали
  • фітнес-центри
  • ЦНАП, управління праці та соцзахисту, управління пенсійного фонду
  • проводити масові заходи
  • ходити в ТРЦ

Весь персонал теж має бути вакциновано або протестовано.

Столичні школярі в школи з понеділка не повертаються. Навчальний процес відновиться з 1 листопада тільки дистанційно. Це стоусється всіх учнів з 1 по 11 клас. Режим діятиме до поліпшення ситуації з захворюваністю.

Садочки працюють за правилами «червоної» зони – персонал має бути щеплений повністю.

Громадський транспорт можна використовувати пасажирам винятково із сертифікатом про вакцинацію або негативним ПЛР-тестом. Перевіряти будуть не на вході, а вибірково групи правоохоронців. 

«Повідомлення моє не дуже втішне. Ситуація з розповсюдженням погіршується. Протягом тижня – ближче 1000 хворих щодоби, понад 30-50 смертей. Серед померлих немало людей молодих, навіть однорічна дитина. Збільшується кількість госпіталізованих», – зазначив мер.

Нагадаємо, що з 30 жовтня в «червону» зону переходять ще сім областей. Загальна кількість регіонів із найжорсткішими обмеженнями складе 15. Поки що це Херсонська область, Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області, Сумська область, Рівненська та Миколаївська області. З 30 числа – Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська і Львівська області. // LB.ua

Читайте также: