Справа ПрАТ «Київспецтранс»: СБУ прийшла на ще одне сміттєзвалище у Києві

Слідчі Служби безпеки України після слідчих дій на полігоні твердих побутових відходів №5 відбирають зразки ґрунтів, повітря й води на полігоні будівельних та великогабаритних відходів №6 у справі стосовно ПрАТ «Київспецтранс».

Джерело: ПрАТ «Київспецтранс»

Дослівно: «Слідчі дії Служби безпеки України стосовно ПрАТ «Київспецтранс» сьогодні продовжилися на полігоні будівельних та великогабаритних відходів № 6, розташованому на вул., Пирогівський шлях, 94-96. Згідно ухвали суду, тут, крім іншого, відбираються зразки ґрунтів, повітря, води.

Завдяки публічному розголосу щодо вчорашніх подій на полігоні №5, сьогодні слідчий оголосив рішення не припиняти роботу полігону, зауваживши, що прибулі не заважатимуть роботі транспорту та спецтехніки, та додержуватимуться техніки безпеки».

Деталі: «Київспецтранс» запевняє, що буде всіляко сприяти проведенню законних слідчих дій, які не порушують встановленого режиму роботи його підрозділів.

У той же час у компанії заявляють про численні процедурні порушення, що були допущені  27 липня при огляді території полігону №5, та зафіксовані адвокатом Київспецтрансу.

ПрАТ «Київспецтранс» заявляє, що на полігонах №5 та №6 впроваджена та діє система моніторингу стану навколишнього природного середовища.

«Згідно з установленими законом нормативами здійснюються всі необхідні заміри та лабораторні дослідження, як на територіях об’єктів, так і в межах санітарно-захисних зон. Контролюється стан ґрунтів, повітря, стічних та поверхневих вод, здійснюється контроль рівня та якості підземних вод і таке інше», – заявляє компанія.

«Київ є єдиним містом в Україні, де потоки побутових та будівельних відходів розділені і складуються на двох різних полігонах. Це дало можливість зменшити там ризик виникнення пожеж», – додали у «Київспецтрансі».

Цьому передувало: 27 липня близько 30 співробітників СБУ прибули на полігон твердих побутових відходів №5 для виконання слідчих дій, роботу сміттєзвалища було зупинено. // УП

Читайте также: