У Лисичанську п’яна баба вигнала 4-річного онука з дому босоніж

16 березня, ввечері, до Лисичанського відділу поліції зателефонувала місцева мешканка та повідомила, що 61-річна сваха вигнала з квартири 4-річного онука, місцезнаходження якого невідомо.

Про це повідомляє НПУ

На пошуки хлопчика негайно був орієнтований весь особовий склад Лисичанського відділу поліції, додані сили та патрульні наряди. Під час поквартирного обходу поліцейські встановили місцезнаходження дитини. Хлопчик перебував у сусіда, який його приютив.

Під час з’ясування обставин поліцейські встановили, що 26-річна матір хлопчика залишила сина у 61-річної бабусі, яка через сильний стан алкогольного сп’яніння насварила дитину та виставили хлопчика у легкому одязі, без взуття у під’їзд.

У зв’язку з тим, що родина хлопчика перебуває на обліку служби у справах дітей, матір не працює, зловживає алкогольними напоями та вже неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Саме тому було прийнято рішення про вилучення малолітнього з родини та поміщення його до центру соціально-психологічної реабілітації.

Відносно матері хлопчика складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». У відношенні бабусі вирішується питання про притягнення її до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП «Вчинення насильства в сім’ї». // Вартові еспресо

You may also like...