У Словаччині підстрелили прокремлівського прем’єра Фіцо

У Словаччині було поранено прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо. Напад на главу уряду стався під час виїзного засідання уряду.

Про це повідомляє видання Dennik.

На разі відомо, що прем’єра госпіталізували до лікарні, а нападника затримано.

Стрілянина сталась перед Будинком культури у Гандлові, де відбувалося засідання уряду, коли прем’єр вийшов до людей.

Репортер DenníkN повідомив, що почув кілька пострілів та побачив, як охоронці підняли прем’єр-міністра з землі, завантажили в машину і повезли.

За словами свідків, які були на місці події, Фіцо підійшов до людей, аби привітатись із ними, і саме тоді пролунали кілька пострілів, після чого він впавна землю.

Ймовірного нападника відразу затримала поліція. Також правоохоронці оточили територію, а присутніх у будинку культури евакуювали.

Після повідомлення про напад у Братиславі депутати зупинили засідання парламенту на невизначений термін. Віце-спікер парламенту від партії Фіцо «Соціал-демократія» звинуватив у події опозиційні сили, за що його засвистали інші депутати.

Голова найбільшої опозиційної партії Прогресивної Словаччини Міхал Шимечка засудив акт насильства: «Ми однозначно і рішуче засуджуємо будь-яке насильство. Ми віримо, що з прем’єр-міністром Фіцо все буде гаразд і цей жахливий акт буде роз’яснено якомога швидше».

Президент Зузана Чапутова відреагувала так само.

«Я рішуче засуджую сьогоднішній жорстокий і безжальний напад на прем’єр-міністра. Я в шоці. Бажаю Роберту Фіцо багато сил у цей критичний момент, щоб відновитися після нападу», – написала вона в Facebook. // Дзеркало тижня

 

You may also like...