Директора професійно-технічного навчального закладу у Миргороді підозрюють у заволодінні бюджетними коштами на суму більше ₴300 000

Установлено, що в листопаді 2017 року директор одного державного професійно-технічного навчального закладу, розташованого на території міста Миргород, за попередньою змовою із директором приватного Товариства, за допомогою завідомо підроблених документів та оформлення договорів підряду, без їх належного фактичного виконання, вирішили незаконно заволодіти коштами державного бюджету.

Так, у грудні 2017 року, директор навчального закладу, зловживаючи своїм службовим становищем, знаючи, що роботи виконані не якісно та не в повному обсязі, підписала акти приймання виконаних будівельних робіт та скріпила їх печаткою, тобто видала завідомо неправдивий офіційний документ.

Своїми протиправними діями державі заподіяна матеріальна шкода у сумі понад 300 000 гривень.

Крім цього, директорка, з метою уникнення відповідальності за попередній злочин, склала та видала завідомо неправдиві офіційні документи.

За процесуального керівництва прокуратури Полтавської області зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, вчинене у великих розмірах), та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення, а саме складання і видача завідомо неправдивих офіційних документів) КК України.

Підозрюваній загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

Андрій Лисенко, речник ГПУ

Читайте также: